تریک شات : THE DUDE PERFECT SHOW | Cory Cotton Takes On A Ping Pong ... - شبکه‌ما

تریک شات : THE DUDE PERFECT SHOW | Cory Cotton Takes On A Ping Pong ...

تریک شات : THE DUDE PERFECT SHOW | Cory Cotton Takes On A Ping Pong ...

دسته بندی ها:
توضیحات:

تریک شات : THE DUDE PERFECT SHOW | Cory Cotton Takes On A Ping Pong ...
 

تریک شات

تریک شات چیست ؟ درباره تریک شات بیشتر بدانیم

معروفیت عنوان تریک شات در رشته بیلیارد و ضربه های فوق حرفه ای تریک شات در بیلیارد می باشد . ولی بطور عموم به ضربات و شلیک هایی که باید به هدفی مشخص برخورد کنند و این ضربه ها و شلیک ها در حالت عادی غیرممکن می باشند را تریک شات می گویند .

تریک شات : پرتاب ها و ضربات حرفه ای و غیرقابل تصور 

تریک شات شما را با ضربه هایی حرفه ای و غیرقابل تصور در رشته های مختلف شگفت زده خواهد کرد! از پرتاب توپ پینگ پونگ تا پرتاب هواپیماهای کاسیفی . چالش های تریک شات بسیار پرطرفدار و مهیج هستند . در بسیاری از این دسته فیلم . کلیپ ها تصور بر شعبده و حقه های سینمایی ست . درحالیکه تریک شات بازهای حرفه ای این خلاقیت را با تمرین ، تمرکز و تلاش فراوان بدست اورده اند . 

یکی از گروه های معروف و مطرح در سطح جهان که Trick Shots تریک شات های بسیار استثنایی رو انجام می دهند گروه Dude Perfect می باشد . Dude Perfect جوان هایی خوش ذوق و بانشاط هستند که بارها و بارها شکست را تجربه کردند تا توانستند به تمرکز و دقت عمل مثال زدنی دست پیدا کنند . زیبایی کار این گروه بقدری بالا گرفت که چندین بازی با ورژن های متعدد از فعالیت های گروه  Dude Perfect  برای بازی در محیط اندروید طراحی و روانه بازار شده است . عنوان  Dude Perfect  را در بازار یا گوگل پلی گوشی همراه خودتون جستجو کنید و از این بازی ها لذت ببرید .

شما را به دیدن Trick Shots زیبا و دیدنی دعوت می کنیم

جهت مشاهده بخش اختصاصی Trick Shots اینجا کلیک کنید . با تشکر "ورزشی ها"