ستارگان تنیس - شبکه‌ما

در ادامه رقابت های تنیس مسترز شش میلیون و پانصد هزار دلاری پایان فصل شامگاه شنبه در سالن او تو آره نای لندن، راجر فدرر...

ستارگان تنیس

دسته بندی ها:
توضیحات:

در ادامه رقابت های تنیس مسترز شش میلیون و پانصد هزار دلاری پایان فصل شامگاه شنبه در سالن او تو آره نای لندن، راجر فدرر سوئیسی در دیداری نفس گیر با غلبه بر هموطنش برای نهمین بار به دیدار پایانی رقابت های مسترز راه یافت و حریف نوواک جوکوویچ صرب در دیدار پایانی این رقابت ها شد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از لندن، فدرر مرد شماره دو تنیس جهان در دیدار مرحله نیمه نهایی این رقابت ها به مصاف هموطنش استان واورینکا رفت و به رغم شکست شش بر چهار در ست اول ، در ست های دوم و سوم به ترتیب با نتایج نزدیک هفت بر پنج و هفت بر شش (هشت بر شش) به پیروزی رسید. این دیدار نفس گیر دو ساعت و چهل و هشت دقیقه طول کشید.

فدر پیش از این شش بار در سال های ۲۰۰۳، ۲۰۰۴، ۲۰۰۶، ۲۰۰۷، ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ عنوان قهرمانی رقابت های تنیس مسترز لندن را کسب کرده است. وی روز یکشنبه در دیدار پایانی به مصاف نوواک جوکوویچ صرب مرد شماره یک تنیس جهان می رود.

در مصاف های رو در رو فدرر نوزده بر هفده از جوکوویچ پیش است و آخرین پیروزی فدرر مقابل تنیس باز صرب به دیدار نیمه نهایی رقابت های تنیس شانگهای باز می گردد.

برچسب ها: