you'll never walk alone liverpool - شبکه‌ما

you'll never walk alone liverpool   تو هیچ‌گاه تنها گام برنخواهی داشت  ( You'll Never Walk Alone) آهنگ نمایش موزیکال چرخ‌وفلک محصول ۱۹۴۵ است که نویسنده متن این آهنگ اسکار همرستاین و آهنگساز آن ریچارد...

you'll never walk alone liverpool

دسته بندی ها:
توضیحات:

you'll never walk alone liverpool

 

تو هیچ‌گاه تنها گام برنخواهی داشت

 ( You'll Never Walk Alone) آهنگ نمایش موزیکال چرخ‌وفلک محصول ۱۹۴۵ است که نویسنده متن این آهنگ اسکار همرستاین و آهنگساز آن ریچارد راجرز است. این آهنگ بعدها توسط خوانندگان مطرحی هم‌چون :فرانک سیناترا جری و پیسمیکرز، الویس پریسلی ،اندی ویلیامز، دوریس دی (یک آلبوم به همراه تک آهنگی به همین نام) و جودی گارلند بازآفرینی شد. هم‌چنین گروه موسیقی راک پینک فلوید متن این آهنگ را با مقداری تغییر، در آهنگ نترس آلبوم فضولی سال ۱۹۷۱، با الهام از هواداران لیورپول جایگاه کوپ آنفیلد ساختند در سال ۲۰۰۱ میلادی در جشنواره جایزه امی، باربارا استرایسند خواننده و آهنگساز آمریکایی برای یادبود کشته‌شدگان حملات تروریستی ۱۱ سپتامبر آهنگ «تو هیچ‌گاه تنها گام برنخواهی داشت» را سرود.


محبوب‌ترین بازآفرینی این آهنگ مربوط به گروه 
جری و پیسمیکرز است که این بازآفرینی در پی موفقیت‌های باشگاه لیورپول در دهه ۶۰ میلادی برای نخستین بار از سوی هوادارن جایگاه کوپ ورزشگاه آنفیلد در ۳۰ نوامبر ۱۹۶۳ سروده شد و تا به امروز پیش از آغاز بازی‌های خانگی در این ورزشگاه، توسط هوادارن لیورپول خوانده می‌شود. عنوان این آهنگ که یکی از نمادهای باشگاه لیورپول محسوب می‌شود، علاوه بر اینکه بر روی آرم باشگاه آورده شده، بر روی دروازه بیل شنکلی در آنفیلد نیز حک شده‌است.