بازتاب - صحبت نیما جاویدی در نشست خبری فیلم سرخپوست در باب تمجید مسعود فراستی - شبکه‌ما

بازتاب - صحبت نیما جاویدی در نشست خبری فیلم سرخپوست در باب تمجید مسعود فراستی نیما جاویدی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه وقتی فراستی از...

بازتاب - صحبت نیما جاویدی در نشست خبری فیلم سرخپوست در باب تمجید مسعود فراستی

توضیحات:

بازتاب - صحبت نیما جاویدی در نشست خبری فیلم سرخپوست در باب تمجید مسعود فراستی

نیما جاویدی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه وقتی فراستی از کارش تعریف کرد، چه احساسی داشت، گفت: واقعا شوک شدم. آقای فراستی جزو منتقدهایی بودند که هر وقت وارد نقد می شد من مثل یک فیلم آمریکایی جذاب نقدهایشان را گوش می کردم و تحلیل هایشان برایم جذاب بود. من عاشق سینمای هیچکاک هستم و سینمای آمریکا را دوست دارم و احساس کردم وجه اشتراکی بین من و آقای فراستی وجود دارد اما واقعیت این است که از نقد او خوشم آمد. وقتی نقد او را شنیدم به خودم گفتم دمت گرم،  فراستی از تو تعریف کرده است.

ایشان همیشه جز منتقدهایی بودند که هر وقت وارد نقد می‌شدند، مثل یک فیلم آمریکایی جذاب می‌نشستم و تحلیل‌هایشان را با همان شدت بی‌رحمی می‌دیدم. من عاشق سینمای آمریکا هستم و فکر می‌کنم که می‌توانم با ایشان زبان مشترکی داشته باشم. باید بگویم که علیرغم نظر عده‌ای که می‌گفتند با تعریف فراستی بدبخت‌ شده‌ای، بسیار هم خوش‌حال شدم و با خود گفتم که دمت گرم که فیلمی ساخته‌ای که تحسین مسعود فراستی را به همراه دارد.