سامسونگ Galaxy Fold چگونه کار می کند؟ - شبکه‌ما

  اندکی بعد از عرضه گوشی تاشوی  سامسونگ  Galaxy Fold  ویدئوی جداسازی قطعات آن منتشر شد.

سامسونگ Galaxy Fold چگونه کار می کند؟

توضیحات:

 

اندکی بعد از عرضه گوشی تاشوی  سامسونگ  Galaxy Fold  ویدئوی جداسازی قطعات آن منتشر شد.

به گزارش گروه علم و فناوری ایسکانیوز، سامسونگ Galaxy Fold که معرفی آن یکبار بدلیل وجود مشکل در صفحه نمایش آن به تاخیر افتاده بود سرانجان چندی قبل به بازار عرضه شد. گوشی تاشو سامسونگ چند روز پس از عرضه توسط iFixit جداسازی شد.

کانال یوتیوب « JerryRigEvery Everything» که اکنون نامی آشنا در دنیای تلفن های هوشمند است ، ماه گذشته ویدئویی درباره آزمایش استقامت Galaxy Fold منتشر کرد. این بار این کانال ویدئوی جداسازی قطعات این گوشی  را منتشر کرده است.

قطعات سامسونگ  Galaxy Fold جدا شد

مشابه سایر تلفن های موجود در بازار ، باز کردن تلفن  تاشوی سامسونگ با گرم کردن در پوش  شروع می شود. وقتی قسمت پشتی برداشته شد ، صفحه نمایش خارجی از یک طرف و سیم پیچ شارژ بی سیم از طرف دیگر جدا می شود.

 

درون دستگاه دو مادربرد و دو باتری وجود دارد. یکی از این باتری ها 2100 میلی آمپر ساعت و دیگری 2135 میلی آمپر ساعت است.

پس از جدا کردن چارچوب پلاستیکی در اطراف صفحه نمایش ، صفحه نمایش تاشو مانند یک کاغذ چند لایه از صفحه نمایش جدا می شود. این نشان می دهد صفحه نمایش Galaxy Fold چقدر نازک و شکننده است.

هنگامی که به شاسی خالی Galaxy Fold نگاه می کنیم متوجه کار مهندسی دقیق و طولانی مدت می شویم ولی بدلیل سختی تعمیر این گوشی هنوز هم کاربر پسند نیست. سایر جزئیات این گوشی را خودتان در ویدئو می توانید ببینید.

 

انتهای پیام/