منقل مسافرتی - شبکه‌ما

منقل مسافرتی همه کاره لیوزاد منقل مسافرتی همه کاره لیوزاد از جمله لوازم ضروری سفر بوده که بسیار جمع و جور و کم حجم می باشد...

منقل مسافرتی

دسته بندی ها:
توضیحات:

منقل مسافرتی همه کاره لیوزاد

منقل مسافرتی همه کاره لیوزاد از جمله لوازم ضروری سفر بوده که بسیار جمع و جور و کم حجم می باشد . این منقل مسافرتی ساخت ایران و شرکت معظم لیوزاد ( اولین شرکت تخصصی تجاری سازی اختراعات کشور ) بوده به صورت مهندسی طراحی و معایب سایر منقل های متفرقه دست ساز  را رفع نموده ، این محصول بسیار خاص و انحصاری می باشد . با استفاده از منقل مسافرتی همه کاره لیوزاد دیگر نیازی به استفاده از منقل های بزرگ ، تاشو ، حجیم و دست و پاگیر در سفرها  نیست . این منقل با توجه به قابلیت های منحصر بفرد آن ، توجه بسیاری را به خود جلب کرده و انتخاب اول تمامی خانواده هاست . یک محصول عالی برای کمپینگ ، سفر و کوهنوردی ، با قابلیت های بسیار ، منجمله پخت همزمان کباب ، آش ، چای ، همبرگر و پیتزا . با منقل مسافرتی همه کاره لیوزاد ، دغدغه ای برای پخت پز در مسافرت ها نخواهیم داشت . برای خرید این محصول خاص ، همین الان با شماره 09140445030 تماس گرفته و این محصول منحصر بفرد را درب منزل تحویل بگیرید . ( به خانواده لیوزاد خوش آمدید ) .

مشخصات منقل مسافرتی همه کاره لیوزاد

منقل از جمله لوازمی است که در منزل و سفر کاربرد فراوانی دارد . اما اکثر منقل های موجود در بازار که به صورت دست ساز و غیر مهندسی ساخته شده اند دارای معایب بسیار منجمله کیفیت نامناسب ، حجیم بودن ، قیمت بالا ، عدم ساخت کیفیت مناسب بوده و باعث دردسر خریداران می باشد . منقل مسافرتی لیوزاد مراحل طراحی مهندسی را طی نموده و با بالاترین کیفیت در حال تولید می باشد .

از مزایای این منقل جنس پایه و بدنه آن می باشد که از بهترین نوع گالوانیزه ضد زنگ و مقاوم در برابر حرارت بالا و خوردگی بوده که جزو با اهمیت ترین مواردی است که به هنگام خرید منقل مسافرتی باید رعایت شود . شعار ما ( برترین ها لایق بهترین هاست )  .

ابعاد این منقل مسافرتی به هنگام قرار گیری در کیف برابر است با 4 * 40 با وزن ناچیز 500 گرم ! به هنگام باز شدن ، ابعاد منقل 60 *28 *30 سانتیمتر می شود که بسیار بزرگتر از منقل های موجود در بازار می باشد که علی رغم حجم زیاد ، دست و پاگیر می باشند . و اینجاست که شاهکار طراحی هوشمندانه و مهندسی شرکت لیوزاد را شاهدیم .

نحوه اتصال منقل مسافرتی همه کاره لیوزاد

در طراحی منقل مسافرتی همه کاره لیوزاد به این اصل توجه ویژه ای شده که به هنگام استفاده باید اصل سادگی را مد نظر قرار داد . بر همین اساس به هنگام مونتاژ تنها دو حرکت کافیست !  گام اول : فرو کردن میخ ها در زمین . گام دوم : قرار دادن میله ها به روی پایه ها . تمام !

در واقع هیچ مهارتی جهت اسمبل این منقل منحصر بفرد نیاز نبوده و هر کس در هر سن و در هر مکانی میتواند تنها با دو حرکت منقل مسافرتی همه کاره لیوزاد را مورد استفاده قرار دهد .

 

توضیحات تکمیلی

طراحی مهندسی شده ، کم جا و لوکس بودن در کنار حمل و نقل آسان یک باربیکیوی کامل مسافرتی از موارد است که برای عموم مردم اهمیت دارد که همه موارد در تولید منقل لیوزاد رعایت شده است .

با خرید منقل مسافرتی همه کاره لیوزاد حتی نیازی به استفاده از سیخ کباب نخواهیم داشت ! چرا که میتوان برای کباب کردن گوشت و ماهی و پیتزا ، آنرا به روی توری منقل قرار داد . حتی برای قرار دادن ماهیتابه ، قابلمه ، کتری و آش و چای ، هیچ دغدغه ای نداریم ، زیرا تمامی نیاز های پخت وپز در طراحی و تولید منقل مسافرتی همه کاره لیوزاد رعایت شده .

در واقع با خرید منقل همه کاره لیوزاد ، دیگر شاهد کثیف کاری به هنگام پخت و پز نخواهیم بود ، کتری سیاه نمیشود ، گوشت ها نمیسوزند و برای پخت ماهی و چای ، دغدغه ای نخواهیم داشت . محصول منقل مسافرتی همه کاره لیوزاد به واقع محصولی است که هر فرد در زندگی بدان نیاز خواهد داشت . این محصول دارای بارکد و شماره ثبت طرح صنعتی بوده و غیر قابل کپی برداری است . با لیوزاد جلوتر از زمان باشید

نقاط قوت

طراحی مهندسی و خاص و متفاوت

کم حجم ، سبک و زیبا

جنس مقاوم در برابر حرارت

بسیار کاربردی