چگونه بازی BLUR را روی کامپیوتر آنلاین بازی کنیم؟ - شبکه‌ما

بازی Blur یک بازی در سبک مسابقات اتومبیل جنگ است.

چگونه بازی BLUR را روی کامپیوتر آنلاین بازی کنیم؟

دسته بندی ها:
توضیحات:

بازی Blur یک بازی در سبک مسابقات اتومبیل جنگ است. این بازی عموما در 3 حالت Racing و Pure Racing و Motor Mash بازی می شود.

در حالت Pure Racing بازی تفاوتی با سایر بازی های مسابقه ای ندارد جز اینکه در سایر بازی های اتومبیلی مثل سری پر طرفدار Need For Speed قابلیتی برای چند نفره بازی کردن روی یک سیستم با تکنیک تقسیم صفحه نمایش به 2 یا 4 قسمت ( Split Screen) وجود ندارد. وجود این قابلیت در بازی Blur خود کافی است تا بازیباز های ایرانی که از رایانه های رومیزی برای گیمینگ استفاده می کنند را جذب کند مثل خود من!

در حالت Racing جدای از مسابقه اتومبیلرانی و قابلیت چند نفره بازی کردن روی یک صفحه نمایش یک تفاوت با Pure Racing وجود دارد. و آن هم آیتم هایی در مسیر مسابقه با نام (Power-Up) می باشد که آیتم هایی برای مبارزه با سیار رقبا می باشد اعم از گلوله، آذرخش، محافظ، نیترو و ....

در حالت Motor Mash که تنها در حالت چندنفره قابل دسترسی است بازیکن ها باید با استفاده از همین آیتم ها در مدت زمانی معین با یکدیگر بجنگند.

این بازی جذاب برای کاربران ایرانی که قریب به اتفاق آن را به صورت کرک شده و نه قانونی بازی می کنند اشکالی دارد و آن هم عدم توانایی بازی کردن به صورت آنلاین است که ما در این ویدئو آن را حل کرده ایم.

حتی اگر جزو بازی کنندگان این بازی نیستید ما بازی کردن آن و البته مشاهده این ویدئو برای توانایی آنلاین بازی کردن این بازی جذاب را به شما پیشنهاد می کنیم!


  • meiyou
    meiyou |

    تانگل دیگه منسوخ شد؟