فورد سیستم جدید پارک اتوماتیک را معرفی کرد - شبکه‌ما

فورد سیستم جدید پارک اتوماتیک را معرفی کرد شرکت خودروسازی فورد در مراسمی از سیستم جدید پارک اتوماتیک خود رونمایی کرد.

فورد سیستم جدید پارک اتوماتیک را معرفی کرد

توضیحات:

فورد سیستم جدید پارک اتوماتیک را معرفی کرد

شرکت خودروسازی فورد در مراسمی از سیستم جدید پارک اتوماتیک خود رونمایی کرد.

به گزارش گروه علم و فناوری ایسکانیوز، پس از شرکت هایی مانند تسلا ، مرسدس و BMW ، دیگر تولید کنندگان خودرو نیز تمرکز خود را روی سیستم های خودمختار آغاز کردند. با همکاری با Bosch و Bedrock Technologies ، فورد ویدئویی از نسخه نمایشی سیستم پارک اتوماتیک خود را منتشر کرد.

سیستم پارک اتوماتیک فورد معرفی شد

بوش که برای اولین بار فناوری مشابهی را با مرسدس توسعه داده بود ، این سیستم هوشمند در مراسم افتتاح موزه مرسدس بنز در اشتوتگارت در سال 2017 آغاز بکار کرد. در سال 2019 ، شرکت هایی که مجوزها را از مرجع قانونی برای سیستم پارکینگ بدون سرنشین دریافت کردند ، از اولین سیستم پارکینگ مستقل SAE سطح 4 در جهان استفاده کردند.

 

مراسم معرفی این سیستم در دیترویت آمریکا و در کارخانه مونتاژ متعلق به فورد صورت گرفت. سیستم های موجود در مدل Ford Escape از سنسورهای Bosch برای پیدا کردن فضاهای خالی پارکینگ و برقراری ارتباط با سایر وسایل نقلیه استفاده می کند. این سیستم همچنین شامل اقدامات امنیتی است که وسیله نقلیه را قادر می سازد به اشیاء و عابران پیاده در مسیر خود واکنش نشان دهد.

 

به لطف این سیستم جدید که پس از همکاری مرسدس با فورد توسعه یافته است ، خواهیم توانست فناوریهای بالایی را در وسایل نقلیه طبقه متوسط ​​مشاهده کنیم. در حالی که این وسیله نقلیه با قیمت تقریبی 25000 دلار توسط فورد به بازار عرضه شده است ، آزمایش های انجام شده توسط مرسدس با وسایل نقلیه بالای 100000 دلار صورت گرفته است.

دکتر کن واشینگتن از مسئولان فورد در این رابطه گفت:«صحبت از اینکه این سیستم که به تازگی توسعه یافته چه زمانی به تولید انبوه خواهد رسید هنوز صحیح نیست.سیستم هوشمند پارکینگ اتوماتیک در صدر برنامه های ما قرار دارد.»

 

 

 

 

انتهای پیام/