علیرضا24 - یک ویدئو بلاگر - شبکه‌ما

علیرضا24 از جمله کاربران اینترنتی می باشد که مدت هاست در حال فعالیت های مختلف در اینترنت می باشند؛ فعالیت عمده ی او که بیشتر...

علیرضا24 - یک ویدئو بلاگر

دسته بندی ها:
توضیحات:

علیرضا24 از جمله کاربران اینترنتی می باشد که مدت هاست در حال فعالیت های مختلف در اینترنت می باشند؛ فعالیت عمده ی او که بیشتر از همه به چشم می آید، انتشار ویدئو های مختلف با محتوا و موضوعات مختلف در زمینه های مختلف است که اغلب به زبان طنز گونه و بعضا هم جدی می باشد. علیرضا24 و ویدئو هایش در این مدت، طرفداران خاص و زیاد خود را پیدا کرده اند. فعالیت او تقریبا کم نظیر بود؛ اینکه یک کاربر معمولی در اینترنت به صورت مستقل شروع به ساخت و انتشار ویدئو هایی با مضامین اجتماعی و فرهنگی نماید، تقریبا قبل از این دیده نشده است. حتی بعد از شروع این کار او هم ما مورد خاص مشابهی را در اینترنت مشاهده نکردیم که این موضوع نشان دهنده ی خاص بودن کار او است.

در این ویدئو، علیرضا24 به بیان تجارب خود در این زمینه (انتشار ویدئوهای مختلف) و همچنین اتفاقات مختلف افتاده در این مدت می پردازد. او همچنین به سوالاتی که طرفدارانش از او پرسیده اند نیز پاسخ می دهد.

در کل، او در این ویدئو به بیان راهی که طی کرده است و ارائه ی پیشنهاداتی به دیگر کاربران اینترنت می پردازد که تماشای آن، خالی از لطف نیست.