علیرضا24 - پیروزی یا شکست؟ - شبکه‌ما

پیروزی یا شکست؟ اتفاقی در اینترنت افتاد و این باعث شد تا علیرضا24 تصمیم به ساخت و انتشار این ویدئو بگیرد تا علاوه بر بیان نظر...

علیرضا24 - پیروزی یا شکست؟

دسته بندی ها:
توضیحات:

پیروزی یا شکست؟

اتفاقی در اینترنت افتاد و این باعث شد تا علیرضا24 تصمیم به ساخت و انتشار این ویدئو بگیرد تا علاوه بر بیان نظر خود، از نظرات کاربرانی که ویدئو هایش را دنبال می کنند نیز استفاده نماید.

برنده شدن خوب است؛ اما آیا اینکه برنده شدن تبدیل به هدف ما بشود نیز خوب و مفید است؟ اگر برنده شدن تبدیل به هدف ما بشود، ما از انجام کاری که داریم انجام می دهیم نمی توانیم لذت ببریم؛ ضمن این شکست خوردن نیز آنقدر ها هم ناراحتی ندارد. چرا که ما می دانیم یک نفر به هر حال برده است و آن یک نفر مسلما خوشحال است؛ پس ما می توانیم از خوشحالی او، خوشحال باشیم. البته کاری هم به این نداریم که عده ای معدود همیشه می خواهند با تقلب برنده شوند که این کار اصلا ارزشی ندارد... .

به طور مثال مسابقاتی در سایت فیس بوک برگزار می شود که مثلا زیباترین دختر کیست و ... ؟ کاربرانی هم عکسشان را قرار می دهند و بر اساس تعداد لایکی که هر عکس می خورد، زیباترین شخص تعیین می گردد. آیا کسی که عکسش کم لایک خورده است باید ناراحت شود!؟ زیبایی یک چیز نسبی است و هر کسی ممکن است زیبایی را یک چیز مجزا تعریف نمایید و... .

از تماشای این ویدئوی نسبتا ساده (به گفته ی خود علیرضا24) غافل نشوید.