علیرضا24 - شیوه ی درست گفتگو - شبکه‌ما

شیوه ی درست گفتگو کردن در این ویدئو، علیرضا24، به انتقاد از نظرات مختلفی که به صورت غیر کارشناسانه و در مورد موضوعات مختلف و در...

علیرضا24 - شیوه ی درست گفتگو

دسته بندی ها:
توضیحات:

شیوه ی درست گفتگو کردن

در این ویدئو، علیرضا24، به انتقاد از نظرات مختلفی که به صورت غیر کارشناسانه و در مورد موضوعات مختلف و در مواقع مختلف داده می شود، می پردازد.

از جمله اینکه عده ای از کاربران اینترنت هستند که فکر می کنند همه منتظر نشسته اند تا آن ها نظرات مختلف خود را در مورد مسائل مختلف بیان نمایند؛ حتی یک سری از آدم ها هستند که از خودشان فیلم گرفته و نظراتشان را به صورت ویدئو در اینترنت منتشر می کنند (!) و... .

عده ای برای کمک به شما در شیوه ی درست گفتگو کردن، کلاسِ "چجوری حرف زدن" برگزار می کنند؛ اما شما در این ویدئو می توانید به صورت کاملا رایگان و در عرض کمتر از 5 دقیقه، شیوه ی صحیح و درست گفتگو کردن را مشاهده نمایید.

هر از چند گاهی یک موضوع در فضای اینترنت پخش شده و همه گیر می شود؛ خبر، اتفاقی خاص یا... که در اولین مرحله شما کافیست در هر کدام از این موضوعات اعلام موضع کرده و نظر خود را در مورد آن موضوع بیان نمایید. هیچ نیازی هم به داشتن تخصص یا حتی علاقه به آن موضوع خاص نیست؛ تنها کافیست شما در مورد آن موضوع، موضع بگیرید. بعد از اینکه شما در مورد آن موضوع موضع گیری کردید، یک نفر پیدا می شود که نظری مخالف با نظر شما داشته باشد. از اینجا مرحله ی دوم آموزش آغاز می شود که از آن به عنوان "گفتگو"، "مناظره" یا "به خاکِ سیاه نشوندنِ طرفِ مقابل" هم یاد می کنند... .

پیشنهاد می کنم این ویدئوی طنز، زیبا و دیدنی را از دست ندهید.