قصه های شاهنامه فردوسی با موسیقی - شبکه‌ما

نمونه داستان های خوانده شده درین اثر حماسی: نبرد رستم و اژدها، بیژن و منیژه، شطرنج و نرد، ضحاک ماردوش، رستم و سهراب و ده ها...

قصه های شاهنامه فردوسی با موسیقی

دسته بندی ها:
توضیحات:

نمونه داستان های خوانده شده درین اثر حماسی:
نبرد رستم و اژدها، بیژن و منیژه، شطرنج و نرد، ضحاک ماردوش، رستم و سهراب و ده ها داستان مهم دیگر شاهنامه فردوسی.
شاهنامه شنیداری پیش رو کاریست سترگ که مورد تایید استاد دکتر محمدعلی اسلامی ندوشن، این شاهنامه شناس بزرگ عصر ما قرار گرفته است.
این اثر کاملا از روی کتاب نامه نامور(گزیده ای از کل شاهنامه فردوسی) دکتر اسلامی ندوشن با صدای استاد سید محمدرضا رضوی خوانده شده است و تاییدیه، تشویق و اجازه نامه کتبی دکتر اسلامی ندوشن را به همراه دارد که در ابتدای کتابچه راهنمای اثر به چاپ رسیده است.
به غیر از تایید استاد و خوانش اصولی و درست، کل اثر با افکت گذاری های حرفه ای به فراخور داستان و موقعیت کاراکترهای همراه شده و موسیقی انتخابی از دیگر ملل و موسیقی ایرانی سنتی با هم به تلفیق موفقی به انجاکم رسیده که شما را حیرت زده خواهد کرد. کار موسیقی شاهنامه شنیداری(صوتی، گویا) آوای نامورنامه را استاد پیمان پورشکیبائی در استودیوی گروه فرهنگی گرزمان به فرجام رسانیده اند. همچنین یاری نشر آ در به چاپ رسیدن اثر شایسته تقدیر است.
از این اثر مستقل که از سوی هیچ نهادی حمایت نشده و تمامی عوامل به عشق فردوسی بزرگ و ایران عزیز کار کرده اند حمایت بفرمائید:
در سایت، تلگرام و اینستاگرام گروه فرهنگی گرزمان می توانید آن را به راحتی سفارش دهید:

Telegram :
https://t.me/garozman
instagram:
https://instagram.com/garozman1398
site:
https://garozman.ir