استاد رائفی پور - آرایش دختران - شبکه‌ما

سخنان استاد رائفی پور در مورد آرایش دختران اگر مطالعه کرده باشید، می دانید که در آمریکای لاتین، دخترانی که ناهماهنگی اندامی در بدنشان دارند، برای...

استاد رائفی پور - آرایش دختران

دسته بندی ها:
توضیحات:

سخنان استاد رائفی پور در مورد آرایش دختران

اگر مطالعه کرده باشید، می دانید که در آمریکای لاتین، دخترانی که ناهماهنگی اندامی در بدنشان دارند، برای بیشتر جلوه دادن اندامشان از پوشش استفاده می کنند. این در حالیست که دختران جوان اصلا از آرایش استفاده نمی کنند و اصلا در بین آنها آرایش کردن مرصوف و متعارف نبوده و تنها کسانی این کار را انجام می دهند که از نظر جنسی مشکل اخلاقی داشته باشند؛ البته پیرزن ها نیز از آن استفاده می کنند که مسلما برای جوان نشان دادن چهره شان است (استفاده اصولی از آرایش).

یکی از مشکلاتی که آرایش کردن برای دختران جوان ایجاد می کند این است که زیباترین حالت دختر را به نمایش می گذارد؛ طرف مقابل هم این میزان زیبایی را ملاک و اصل قرار می دهد. فلذا در صورت خوردن کوچکترین ضربه به زیبایی این دختر (که ممکن است با افزایش چند ساله ی سن رخ دهد)، باعث دلسرد شدن طرف مقابل و عواقب بدی می شود.

به طور مثال اینکه رسم است دختر مجرد به ابرو هایش دست نزند، به این خاطر است که همسرش در شب ازدواج با دیدن او، زیبایی بیشتری را در او ببیند و تمایل و محبتش نسبت به او بیشتر شود.

توصیه می کتم این ویدئوی مفید را حتما تماشا نمایید.