استاد رائفی پور - کفش پاشنه بلند و شلوار جین - شبکه‌ما

در این ویدئو، استاد رائفی پور می گوید: زمانیکه دو سال پیش کفش های پاشنه بلند در ایران وارد بازار شدند، من ترسیدم و شدیدا احساس...

استاد رائفی پور - کفش پاشنه بلند و شلوار جین

دسته بندی ها:
توضیحات:

در این ویدئو، استاد رائفی پور می گوید:

زمانیکه دو سال پیش کفش های پاشنه بلند در ایران وارد بازار شدند، من ترسیدم و شدیدا احساس خطر کردم. تا اینکه روزی در دانشگاه، چشمم به کفش دختر خانمی افتاد که پاشنه ی کفش بلند بود؛ بلافاصله یاد کفش های پاشنه بلند و عکس داخل ویدئو افتادم. بعد از رایج شدن و ورود این نوع کفش ها به بازار، کم کم شکل آنها نیز شروع به تغییر کرد و رسما تبدیل شد به شکل سم چهار پایان و جن! گذشته از اینکه این نوع کفش، به شدت برای سلامتی انسان مضر بوده و باعث کمر درد شدید در خانم هایی که از این نوع کفش ها استفاده می کنند می شود، شکل این نوع کفش ها هم با توجه به شباهتی که به سم دارند، شخصیت انسان را خراب می کند.

از جمله کار های مشابهی که انجام شد، تولید شلوار های لی تنگ برای مردان بود که باعث می شد درصد عقیم شدن مردان به شدت بالا برود.

کم کم این کفش ها آنقدر تغییر ظاهر دادند که در مدل های اخیر، پاشنه به کلی حذف شده و نوک کفش ها قاچ پیدا کرد و کفش کاملا شبیه سم چهار پایان شد. پیشنهاد می کنم تماشای این ویدئوی مهم را از دست ندهید.