آموزش ساخت هواپیمای کاغذی دورپیما - شبکه‌ما

ساخت هواپیمای کاغذی (موشک) از تفریحات کودکی و حال همه ی ماست .

آموزش ساخت هواپیمای کاغذی دورپیما

دسته بندی ها:
توضیحات:
ساخت هواپیمای کاغذی (موشک) از تفریحات کودکی و حال همه ی ماست . از کودکی دوست داشتیم هواپیمایی بسازیم که بیشتر از بقیه پرواز کند و مسافت دورتری روی هوا باقی بماند . البته بعضی از ما یا دوستانمون توی این کار موفق بودن . اما برای کسانی که دوست دارند بداند چگونه می توان موشک کاغذی ساخت که مسافت بیشتری را پرواز کند ، دیدن این ویدیو رو توصیه می کنم . بعد از دیدن این ویدیو شما قادر خواهید بود به سادگی و با کاغذ هواپیمایی بسازید که از دیگران بیشتر پرواز کند . در این ویدیو ی آموزشی با روش کامل و تصویری ساخت یه هواپیمای کاغذی آشنا می شوید و شاید دفعه ی بعد برای کودکان اطراف خودتون ، شما! بهترین موشک را درست کردید .

 • رامین کسرائی
  رامین کسرائی |

  با عرض سلام و ادب حضور همکاران و دوستان گرامی ، همچنین تشکر از درج مطالب مفید علمی و تصاویر --- -- بنده داور ، مدرس ، عضو فعال گروه های آموزشی و کمیته کیفیت بخشی به طرح جابر بن حیان در استان کرمانشاه هستم . در صورت تمایل شما ، بنده مایل به اشتراک گذاشتن اطلاعات در این زمینه جهت استفاده از تجارب یکدیگر در بالابردن کیفیت طرح ها و دست سازه های جابر بن حیان ،موشک کاغذی ، مسابقات فنی پرواز ، خوارزمی ، سازه های ماکارونی (دانش آموزی – دانشجویی ) – علوم آزمایشگاهی - رباتیک و ساخت گلایدرهای پروازی هستم .
  تلفن همراه : 09182771548 + تلگرام ((( رامین کسرائی )))
  ( دانش آموزان سراسر کشور جهت سوال در مورد طرح های یاد شده و راهنمایی در ساخت عملی می توانند با شماره همراه تماس بگیرند )
  شایان ذکراست ، اینجانب مدرس سخت افزار کامپیوتر - الکترونیک – رباتیک - سازه های هواپیمای بدون سرنشین دارای موتور پیستونی و الکتریکی ، گلایدر و رادیو کنترل آنها و ساخت ترکیبی سوخت این سازه ها نیز هستم .