علیرضا24 - بدون اجازه share کنید! - شبکه‌ما

"بدون اجازه share کنید!" عنوان یکی از ویدئو های زیبای ساخته و منتشر شده توسط علیرضا24 است که برایتان در نظر گرفتم.

علیرضا24 - بدون اجازه share کنید!

دسته بندی ها:
توضیحات:

"بدون اجازه share کنید!" عنوان یکی از ویدئو های زیبای ساخته و منتشر شده توسط علیرضا24 است که برایتان در نظر گرفتم. در این ویدئو علیرضا24 به بیان نکته ای در شبکه اجتماعی فیسبوک می پردازد.

قبلا نیز یک ویدئو از علیرضا24 منتشر شد که در آن اجازه گرفتن برای لایک کردن کلا زیر سوال رفت! اما دوباره هم با توجه به تکرار شدن این کار در فیسبوک، علیرضا24 تصمیم به ساخت و انتشار ویدئویی دیگر با همان مضمون کرد که برای شما امروز در نظر گرفته ام. البته این ویدئو برای "www.facebook.com/oldcartoons" ساخته شده است.

اصولا شِیر کردن کار اشتباهی نیست، در غیر این صورت شبکه های اجتماعی دکمه ای با این عنوان و کارکرد به کل زیر هر پست قرار نمی دادند! حتی اگر این کار برای اطلاع رسانی هم انجام شده باشد دیگر اجازه گرفتن نمی خواهد! اگر هم واقعا قصد اجازه گرفتن وجود دارد، باید قبل از انتشار آن ویدئو از صاحب پست اجازه گرفته شود و اگر اجازه داده شد، پست شِیر شود. کاری که غلط و اشتباه است کپی کردن می باشد. یک متن، یودئو یا فایل را که شخص دیگری برای آن زحمت کشیده و منتشر نموده است را کپی کرده، دوباره بارگذاری نموده و با نام خودمان به انتشار برسانیم که اصلا کار خوب و حتی اخلاقی هم نیست.

تماشای این ویدئوی زیبا، خالی از لطف نیست.