علیرضا24 - چه کسی از دماغ فیل افتاده است؟ - شبکه‌ما

"چه کسی از دماغ فیل افتاده است؟"، عنوان یکی از ویدئو های طنز و خنده دار و زیبای ساخته و منتشر شده توسط علیرضا24 است...

علیرضا24 - چه کسی از دماغ فیل افتاده است؟

دسته بندی ها:
توضیحات:

"چه کسی از دماغ فیل افتاده است؟"، عنوان یکی از ویدئو های طنز و خنده دار و زیبای ساخته و منتشر شده توسط علیرضا24 است که برایتان در نظر گرفته ام.

در یک جامعه انواع آدم ها زندگی می کنند. از بدِ روزگار هم بعضی از چیز ها در اختیار بعضی از افراد قرار گرفته است که من و شما به آنها نیاز داریم. دامنه ی این چیز ها هم از موز شروع می شود تا انواع مختلف وام! ما مجبوریم برای تامین این نیاز هایمان به آن آدم ها مراجعه کنیم. البته مسئله ای که باعث تاسف است این نیست که ما هر چیزی که می خواهیم را در اختبار نداریم؛ بلکه آدم هایی هستند که آن چیز ها را در اختیار گرفته اند... . یک عده هستند خوب و خوشرو؛ اصلا وقتی پیششان می روی، دلت باز می شود. برعکس بعضی ها آنقدر بد رفتار هستند که حتی اگر شیرینی هم بفروشند، از گلویت پایین نمی رود!

در حال سفارش دادن بهش هستی، طوری نگاهت می کند که دوست داری به خودت فحش بدهی! آن چنان قیافه ای به خودش گرفته است که مجبور می شوید سرتان را پایین انداخته و بگویید "شرمنده ام به خدا! ببخشید مزاحم شدم! به بزرگی خودتان ببخشید! غلط کردم! اگر ممکنه نیم کیلو شیرینی زبان می خواستم... !".

ویژگی مشترک این آدم ها آنطور که می گویند از دماغ فیل افتادن است. البته من هر چقدر به فیل نگاه کردم، دماغ یا بینی نداشت! یک خرطوم داشت، اما دماغ نه!

تماشای این ویدئوی زیبا و دیدنی را به تمام دوستان توصیه می کنم.