آموزش زبان ایتالیایی - بخش اول - شبکه‌ما

شاید خیلی از ما دوست داشته باشیم به جز زبان خودمون یعنی زبان مادریمون بتونیم به زبان های دیگه ای هم که در دنیا استفاده...

آموزش زبان ایتالیایی - بخش اول

دسته بندی ها:
توضیحات:

شاید خیلی از ما دوست داشته باشیم به جز زبان خودمون یعنی زبان مادریمون بتونیم به زبان های دیگه ای هم که در دنیا استفاده میشن هم صحبت کنیم. زبان ایتالیایی یکی از بان های معروف توی دنیاست که شاید دوست داشته باشین به صورت تصویری با مفاهیم، اصطلاحات، ترکیبات، لحن صحبت کردن، نحوه ی بیان حالات در جملات و... اون رو به صورت ساده ای یاد بگیرید که در اون صورت تماشای این سری از ویدئو ها رو بهتون پیشنهاد می کنم.

در این آموزش که قسمت اول این مجموعه هست، شما با اصطلاحات ساده و اصطلاحاتی که به صورت روزمره و در گفتار های عادی با دیگران ممکنه براتون پیش بیاد آشنا میشید که هم اصطلاح ایتالیایی زبان و هم معنای فارسی اون برای شما به نمایش گذاشته میشه. اصطلاحات این قسمت، سلام کردن، صبح بخیر گفتن، عصر بخیر گفتن، خوش آمد گویی، احوال پرسی با دیگران و باز کردن سر صحبت باهاشون، شب به خیر گفتن، خداحافظی کردن و... هست که هم به زبان ایتالیایی (نوشتار و تلفظ) و هم به زبان فارسی برای شما به نمایش داده میشه.