آموزش زبان ایتالیایی - بخش دوم - شبکه‌ما

یکی از نیاز هایی که این روز ها خودش رو توی جوامع مختلف به نمایش گذاشته، نیاز به دونستن و بلد بودن صحبت کردن به...

آموزش زبان ایتالیایی - بخش دوم

دسته بندی ها:
توضیحات:

یکی از نیاز هایی که این روز ها خودش رو توی جوامع مختلف به نمایش گذاشته، نیاز به دونستن و بلد بودن صحبت کردن به زبان های دیگه بجز زبان مادریمون هست. زبان ایتالیایی یکی از زبان های معروف توی دنیاست که شاید دوست داشته باشین به صورت تصویری با مفاهیم، اصطلاحات، ترکیبات، لحن صحبت کردن، نحوه ی بیان حالات در جملات و... اون آشنا بشین و اون رو به صورت ساده ای یاد بگیرین که در این صورت تماشای این سری از ویدئو ها رو بهتون پیشنهاد می کنم. این ویدئو بخش دوم آموزش تصویری زبان ایتالیایی هست.

در قسمت قبلی آموزش یعنی بخش اول اون، شما با اصطلاحات ساده و اصطلاحاتی که به صورت روزمره و در گفتار های عادی با دیگران ممکنه براتون پیش بیاد آشنا شدید که هم اصطلاح ایتالیایی زبان و هم معنای فارسی اون برای شما به نمایش گذاشته شد. اصطلاحاتی مثل سلام کردن، صبح بخیر گفتن، خوش آمد گویی، احوال پرسی با دیگران و... که هم به زبان ایتالیایی (نوشتار و تلفظ) و هم به زبان فارسی برای شما به نمایش داده شد.

اما در این قسمت آموزش که بخش دوم اون هست، شما با اصطلاحات سطح بالاتری نسبت به بخش اول آموزش آشنا میشید. اصطلاحات و جملات خاصی که در گفتگو های روزمره کاربرد دارن، اما فنی تر هستن مثل دعوت کردن شخصی به شام، سفارش دادن غذا، دسر، نوشابه و...، نحوه ی سفارش غذا دادن و... که همه به صورت تصویری و به زبانی ساده به نمایش گذاشته شدن.