آموزش زبان ایتالیایی - بخش سوم - شبکه‌ما

آموزش ساده ی زبان ایتالیایی به صورت آموزش اصطلاحات، جملات کاربردی، گفتگو های مهمی که در ارتباطات روزمره برای هر کسی ممکن است پیش بیاید...

آموزش زبان ایتالیایی - بخش سوم

دسته بندی ها:
توضیحات:

آموزش ساده ی زبان ایتالیایی به صورت آموزش اصطلاحات، جملات کاربردی، گفتگو های مهمی که در ارتباطات روزمره برای هر کسی ممکن است پیش بیاید و... را در این سری ویدئو ها دنبال کنید. در دو قسمت گذشته ی این مجموعه ی آموزشی، شما با اصطلاحات ابتدایی زبان ایتالیایی مثل صبح بخیر گرفتن، سلام کردن، احوالپرسی کردن با اشخاص مختلف و... و همچنین اصطلاحات خاصی در مورد مهمان کردن شخصی برای شام، نحوه ی سفارش غذا و... نیز آشنا شدید.

در این بخش از آموزش ها که بخش سوم این مجموعه ی آموزشی می باشد، شما با اصطلاحات مهم تر و پر کاربردتر و البته کمی هم سخت تر در زبان ایتالیایی آشنا می شوید که هم به صورت نوشتاری و هم به صورت گفتاری و به زبان آوردن برای شما به نمایش گذاشته می شود. اصطلاحات و جملات خاصی که در این بخش به نمایش گذاشته شده اند، عمدتا در رابطه با تحصیلات و گفتگو های روزمره ی ضروری ای که در این زمینه برای هر کسی ممکن است پیش بیاید هستند.

نکته ای که در مورد این سری آموزشی وجود دارد این است که شما را با قواعد این زبان آشنا نمی کند. بلکه فقط اصطلاحات و جملات کاربردی ای که ممکن است به صورت روزمره برای هر کسی پیش بیاید را به شما نمایش می دهد.