آموزش زبان ایتالیایی - بخش چهارم - شبکه‌ما

همچنان با شما هستم در مجموعه ی آموزش کاربردی، سریع و آسان زبان ایتالیایی که به صورت کلیدی به بیان اصطلاحات و جملات کاربردی روزمره...

آموزش زبان ایتالیایی - بخش چهارم

دسته بندی ها:
توضیحات:

همچنان با شما هستم در مجموعه ی آموزش کاربردی، سریع و آسان زبان ایتالیایی که به صورت کلیدی به بیان اصطلاحات و جملات کاربردی روزمره که ممکنه برای هر کسی در ارتباطات روزمرش پیش بیاد می پردازه. نکته ای که در مورد این مجموعه ی آموزش وجود داره اینه که این سری آموزش ها شما رو با قواعد و فنون زبان ایتالیایی آشنا نمی کنه؛ بلکه فقط و فقط به بیان اصطلاحات و کاربرد های روزمره ی زبان ایتالیایی و همچنین گفتار های روزمره و ضروری می پردازه شما رو با اونها آشنا می کنه. این مجموعه برای کسانی توصیه میشه که وقت کمی برای یادگیری این زبان دارن و همچنین به دلیلی مجبور به یادگیری این زبان هستن یا یادگیری اون براشون ضروری و مهمه.

در چند بخش گذشته ی این مجموعه ی آموزشی، شما با اصطلاحات و جملات روزمره ی ضروری در زمینه ی احوال پرسی، ایجاد ارتباط با دیگران، شروع کردن بحث و سر صحبت، دعوت کردن شخصی به شام، نحوه ی سفارش دادن غذا، اصطلاحات آموزشی و تحصیلی و... آشنا شدین. اما در این بخش از آموزش شما یک مرحله حرفه ای تر میشید، چرا که اصطلاحات تخصصی تر و به طبع، کمی هم سخت تر رو به شما آموزش میده.اصطلاحاتی در زمینه هنر موسیقی و سینما؛ اصطلاحات مخصوص به این زمینه، سوال هایی که ممکنه در این زمینه برای هر کسی پیش بیاد و... که دعوت می کنم برای آشنایی با اونها، حتما این ویدئو رو تماشا کنید.