آموزش زبان ایتالیایی - بخش یازدهم - شبکه‌ما

در 10 بخش گذشته ی آموزش ساده ی تصویری زبان ایتالیایی، شما با اصطلاحات و جملات کاربردی در زمینه شروع برقراری ارتباط با دیگران، صحبت...

آموزش زبان ایتالیایی - بخش یازدهم

دسته بندی ها:
توضیحات:

در 10 بخش گذشته ی آموزش ساده ی تصویری زبان ایتالیایی، شما با اصطلاحات و جملات کاربردی در زمینه شروع برقراری ارتباط با دیگران، صحبت کردن در زمینه های مختلفی مثل موسیقی، هنر، سینما و حرفه ی بازیگری، تحصیلات، شغل، ارتباطات ساده مثل گفتن صبح بخیر و احوال پرسی کردن با دیگران و... آشنا شدین که امیدوارم از تماشا و یادیگری اونها لذت برده باشین و این آموزش ها براتون مفید واقع شده باشه. نکته ای که در مورد این مجموعه ی ویدئویی آموزشی وجود داره که در بخش های قبلی بهش اشاره کردم اینه که چندان به آموزش قواعد و قوانین این زبان نمی پردازه و به صورت کلی جملات و اصطلاحات کاربردی رو بیان و معنا می کنه که این باعث میشه فقط برای کسانی که به دلیلی مجبور به یادگیری این زبان در مدت زمان کوتاهی هستن مفید باشه.

در این بخش از این مجموعه ی آموزشی که بخش دهم اون هست، با اصطلاحات و جملات کاربردی بیشتری آشنا میشین که عمدتا در زمینه ی پر کردن اوقات فراغت و تفریحات و سرگرمی های روزمره هست که امیدوارم از تماشای اون لذت کافی رو ببرید و براتون سودمند واقع بشه.