آموزش اکسل - قسمت پنجم (قسمت آخر) - شبکه‌ما

به قسمت آخر از آموزش های تصویریِ ساده و جذاب آقای کاظمی رسیدیم.

آموزش اکسل - قسمت پنجم (قسمت آخر)

دسته بندی ها:
توضیحات:

به قسمت آخر از آموزش های تصویریِ ساده و جذاب آقای کاظمی رسیدیم. تا اینجا ما با محیط نرم افزار اکسل از نرم افزار های آفیس ویندوز کامل و به صورت حرفه ای آشنا شدیم و تونستیم نحوه ی استفاده از محاسبات ریاضی و فرمول نویسی های داخل این نرم افزار کاربردی کاملا آگاه بشیم و طرز استفاده از اونها و انواع کارکرد هاشون رو یاد بگیریم. همچنین با مرتب سازی و فیلتر کردن اطلاعات در این نرم افزار هم در قسمت سوم آموزش ها آشنا شدیم و در ادامه هم با نحوه ی ساخت چارت و نمودار های گرافیکی به صورت ساده آشنا شدیم و اونها رو یاد گرفتیم.

حالا در آخرین قسمت این سری آموزشی از نرم افزار اکسل، ما 7 نکته ی مهم در مورد اکسل رو یاد می گیریم. با توجه به اینکه اغلب کسانی که از این نرم افزار استفاده می کنن، اون رو در محیط های کاری به کار می برن، برای صرفه جویی در وقت و سریع تر شدن کار هاتون و همچنین تبدیل شدن به یک کاربر حرفه ای اکسل دونستن این 7 نکته ی ساده ی اکسل خیلی می تونه بهتون کمک کنه که پیشنهاد می کتم اونرو از دست ندین.


  • انیتا
    انیتا |

    با سلام آموزش شما بسیار ساده تمامی جزییات رو در برمیگیره،عالی بود،من آموزش های بعدی رو میخواهم داشته باشم از شماره ۵ به بعد رو با تشکر فراوان

  • یسنا
    یسنا |

    آموزش ها بسیار عالی بود اگه میشه آموزش اکسس را نیز قرار دهید.باتشکر