علیرضا24 - چطور سریال ماه رمضان بسازیم؟ - طنز - شبکه‌ما

چگونه سریال ماه رمضان بسازیم؟ ماه رمضون مدتیه همراه شده با سریال های درجه 1ی که کمپانی های بزرگ هالیوودی و شبکه های فاسد دنیای غرب...

علیرضا24 - چطور سریال ماه رمضان بسازیم؟ - طنز

دسته بندی ها:
توضیحات:

چگونه سریال ماه رمضان بسازیم؟

ماه رمضون مدتیه همراه شده با سریال های درجه 1ی که کمپانی های بزرگ هالیوودی و شبکه های فاسد دنیای غرب هزار سال هم بدوان نمی تونن نمونش رو بسازن. برای ساخت سریال تو این ماه، فرمول های خاصی وجود داره. قبل از هر چیز شما باید تصمیم بگیرین که ریال کمدی می خواین بسازین یا معناگرا؟ سریال کمدی رو که هر وقت سال میشه ساخت و فرصت زیاده؛ اما برای معناگرایی فرصت زیادی وجود نداره. می دونیم که این ماه حرمت خاصی داره. یعنی برای یه عده اینجوریه که شما تا 10 دقیقه قبل از ماه رمضون هر فسق و فجوری که دوست دارین میتونین انجام میدین، اما چون این ماه مثل بقیه سال بی حرمت نیست، دیگه نمیشه هر کاری کرد.

سریال معناگرا در یک کلام سریالیه که عبرت آموز باشه. یعنی اینجوری نباشه که شما بشینی یکم بخندی و حال کنی و بعد هم بری پی کارت... . باید یه جوری باشه که آخرش یه نکته ای یاد بگیری و یه چیزی به معلوماتت اضافه بشه. اصولا تلویزیون برای همین ساخته شده و اگر چیزی به آدما یاد نده خب آدما میرن مدرسه!

و اما مواد لازم برای ساخت سریال ماه رمضون:

یک عدد خانه ی کلنگی در حال ریزش با 7 خانوار فقیر که هر کدومشون تو یه اتاق زندگی می کنن... .یک حوض بزرگ وسط حیاط جهت وضو و انعکاس نور ماه؛ یک آپارتمان لوکس ترجیحا تو زعفرانیه با مبلمان طلایی رنگ، تلویزیون ال ای دی سه بعدی و مجسمه های باستانی برای دکور... .