علیرضا24 - آیا ایرانی های خارج از ایران هوای همدیگه رو دارن؟ - شبکه‌ما

آیا ایرانی های خارج از ایران، هوای همدیگه رو دارن؟ ویدیو های این مجموعه صحبت هایی ساده و خودمونی هستن برای برقراری گفتمان با افرادی...

علیرضا24 - آیا ایرانی های خارج از ایران هوای همدیگه رو دارن؟

دسته بندی ها:
توضیحات:

آیا ایرانی های خارج از ایران، هوای همدیگه رو دارن؟ ویدیو های این مجموعه صحبت هایی ساده و خودمونی هستن برای برقراری گفتمان با افرادی که با موضوع های اون علاقه مند هستن و هدف از ساختن اونها خندوندن کسی نیست... .

یکی از مسائلی که برای ایرانی های خارج از کشور وجود و داره و بعضی ها هم تا بحال این موضوع رو با من در میون گذاشتن، اینه که وقتی هموطن ها همدیگر رو در محیط جدید می بینن، بعضی وقتا راه خودشون رو کج می کنن و از یک طرف دیگه میرن، بعضی وقتام بغل گوش همدیگه پچ پچ میکنن هی این ایرانیه، حواست باشه و فلان... و بجای اینکه خیلی گرم و صمیمی باشن، خیلی با هم سرد برخورد می کنن... . من راستش نمی تونم در مورد تجربیات دیگران نظر بدم ولی در مورد خودم، من تا بحال خیلی چیز بدی از ایرانی ها بیرون از ایران ندیدم... . حالا شاید این بر می گرده به انتظارات من که من چیزی رو هم تعیین نکردم که بگم خب! ایرانیا باید اینجوری باشن و چون اونجوری نبودن، بخوره تو ذوقم یا بگم که با همدیگه بد رفتاری می کنن. به نظر من ایرانی ها هم مثل بقیه ی جماعت، خوب دارن، بد دارن، حالا چه بیرون از ایران و چه داخل ایران! اما خب عقل سلیم میگه که وقتی شما اقلیت میشین تو یه جامعه ای، باید بیشتر هوای کسایی مثل خودت رو داشته باشی... . حالا البته همه ی ما انسانیم، درست؛ ولی خب وقتی ما یک پشتوانه ی فرهنگی داریم و یه چیزایی داریم که شبیه همدیگه هست، خب مسلما تو جامعه ی خودمون راحت تریم.