جوک های فوتبالی قشنگ از حسن ریوندی - شبکه‌ما

توجه شما رو به یکی از تماشایی ترین و خنده دار ترین ویدئوها و اجراهای حسن ریوندی جلب می کنیم که بدون شک حتی یک...

جوک های فوتبالی قشنگ از حسن ریوندی

دسته بندی ها:
توضیحات:

توجه شما رو به یکی از تماشایی ترین و خنده دار ترین ویدئوها و اجراهای حسن ریوندی جلب می کنیم که بدون شک حتی یک لحظه ی آرام و بدون خندیدن رو برای شما باقی نمی گذاره .

داستان این برنامه ی ریوندی و این کلیپ تماشایی از اونجا شروع میشه که میپردازه به بحث خداحافظی فرهاد مجیدی که میگه میدونید که فرهاد مجیدی برای دومین بار خداحافظی کرد و از فوتبال رفت و امیدواریم که برای سومین بار دیگه خداحافظی نکنه چون میدونیدکه فوتبالیستها چند بار خداحافظی می کنن و زمین رو میبوسن ولی خیلی زود برمیگردن و میگن که ما بوسهامون رو پس گرفتیم .

اما در ادامه یه آمار از استقلالی ها و پرسپولیسهای مجلس میگیره و حسابی دیگه میره تو کل کل استقلالی و پرسپولیسی . از اونجا هم شروع میشه که میگه یک روز عده که نصفشون پرسپولیسی و نصفشون استقلالی بودن در کنار مریدی نشسته بودن که ناگهان بادی وزید و همه ی استقلالی ها رو باد برد . پرسپولیسی ها گفتن یعنی ما قوی تر بودیم که ما رو باد نبرد که شیخ برگشت و گفت نخیر شما سوراخ بودید و باد از شما عبور کرده . خلاصه کلی از این کل کل های قشنگ در این ویدئو از حسن ریوندی قابل دیدن هست که همشون هم حسابی خنده دار هستن .