آموزش ایجاد نصف فاصله در برنامه ورد - شبکه‌ما

در صورتی که شما هم جزو یکی از هزاران و شاید میلیونها کاربری باشید که از برنامه ی بسیار قدرتمند آفیس استفاده می کنید شاید...

آموزش ایجاد نصف فاصله در برنامه ورد

دسته بندی ها:
توضیحات:

در صورتی که شما هم جزو یکی از هزاران و شاید میلیونها کاربری باشید که از برنامه ی بسیار قدرتمند آفیس استفاده می کنید شاید تا به حال خیلی زیاد و به دفعات فراوان برای شما پیش آمده که بخواید یک راه رو خیلی سریع تر از آنچه که در آپشن های این برنامه ها وجود داره طی کنید یا به اصطلاح ترفند هایی رو فرا بگیرید که با استفاده از اونها بتونید خیلی سریع تر و در نهایت سرعت عمل به اهداف خودتون دست پیدا کنید .

اما یکی از پر کاربردترین و پر مخاطب ترین برنامه های نرم افزار آفیس برنامه ی ورد هست که خوب اکثرا برای جدول بندی و همچنین تایپ کردن و نوشتن نامه های اداری و غیره استفاده میشه و این برنامه هم مثل سایر برنامه ها طبعا نیازمند این هست که ما یک سری قواعد و ترفند هایی رو فرا بگیریم تا بتوانیم سریع تر به اهداف مد نظر خودمون دست پیدا کنیم . در این کلیپ آموزشی یکی از این ترفند ها برای شما بینندگان در نظر گرفته شده است که بتونید با یادگیری اون خیلی سریعتر در تایپ های خودتان به نتیجه ی دلخواه برسید . در پایان این آموزش شما فرا خواهید گرفت که برای استفاده از نیم فاصله در برنامه ی ورد باید از چه راهکار و روشی استفاده کنید تا سریعتر بتوانید دستور خودتون رو در این برنامه پیاده سازی کنید .