آموزش محاسبه های فراتر از 24 ساعت با اکسل - شبکه‌ما

استفاده از نرم افزار آفیس این روزها خیلی بیشتر از گذشته روی روال قرار گرفته و  به جرات میتوان گفت که اگر کسی کامپیوتر یا...

آموزش محاسبه های فراتر از 24 ساعت با اکسل

دسته بندی ها:
توضیحات:

استفاده از نرم افزار آفیس این روزها خیلی بیشتر از گذشته روی روال قرار گرفته و  به جرات میتوان گفت که اگر کسی کامپیوتر یا لپ تاپ داشته باشد محال است که برنامه ی آفیس رو روی سیستم خودش نصب نکرده باشد . از این رو احتیاج به یادگیری برنامه های موجود در آفیس هر روز بیشتر از دیروز احساس می شود البته یادگیری ای که بتواند مشکلات ریز و درشت را به صورت یکجا مرتفع سازد و پس از اتمام این آموزش ها کاربر بتواند ریزه کاری های موجود در برنامه رو به خوبی فرا بگیرد .

از جمله برنامه های آفیس که کاربرد بسیار فراوانی و گسترده ای رو در خودش جای داده برنامه ی اکسل هست که در تمامی زمینه های فنی و مهندسی و حسابداری میشود خیلی عالی  و بدون نقص از این برنامه خدمات متناسبی رو دریافت کرد . اما بدون شک این برنامه هم مثل سایر برنامه ها نیازمند دانستن یک سری ریزه کاریها و به اصطلاح ترفند هایی است تا بتوان به نحو احسن بر مشکلاتی که حین کار با این برنامه با آنها مواجه میشیم غلبه کنیم و نگران این گونه موارد نباشیم . یکی از عمده ترین مشکلاتی که ما در اکسل با آن مواجه میشیم بحث زمان هست و محاسبه ی آن که در این ترفند به خوبی یاد میگیریم که با این مشکل چگونه مقابله کنیم .