آموزش دسته بندی پست ها در وردپرس - شبکه‌ما

کسانی که علاقه ی خاصی به اینترنت و علی الخصوص کارهای مربوط به طراحی سایت دارن قطعا میدونن که اولین مسیر برای رسیدن به سطحی...

آموزش دسته بندی پست ها در وردپرس

دسته بندی ها:
توضیحات:

کسانی که علاقه ی خاصی به اینترنت و علی الخصوص کارهای مربوط به طراحی سایت دارن قطعا میدونن که اولین مسیر برای رسیدن به سطحی عالی از طراحی سایت تسلط به سیستم های مدیریت محتوا است . سیستم های مدیریت محتوا همانطور که حتما میدونید و اطلاع دارید نرم افزارهایی هستند که قبلا  توسط یک شرکت خاص برنامه نویسی شدند و پس از انجام یک روند نصب ساده بر روی فضای میزبانی یا همان هاستینگ کاملا به صورت یک سایت آماده و از قبل طراحی شده آماده ی استفاده هستند .

مزیت این گونه برنامه ها نسبت به سایت ها این هست که علاوه بر سادگی فوق العاده در نصب و اینکه ما میتوانیم خیلی سریع به یک سایت برای خودمان دسترسی پیدا کنیم این هست که ما می توانیم با کمی تسلط به برنامه نویسی به راحتی تغییرات مد نظر خودمان رو هم دراین برنامه ها اعمال کنیم . قوی ترین این برنامه ها بدون شک برنامه ی ورد پرس هست که خیلی ساده نصب می شود و قابل ادیت و بروز رسانی هم می باشد . در این کلیپ آموزشی ما یاد میگیریم که براحتی دسته بندی های مربوط به پست های ارسالی رو انجام بدیم و بتوانیم با این ترفند یک سایت فوق العاده پویا و بروز را با استفاده از نرم افزار وردپرس طراحی و پیاده سازی کنیم .