دستاوردهای جدید و جذاب نظامی ایران - شبکه‌ما

معمولا مانور های نظامی و رژ ه های نظامی در همه جای دنیا بینندگان خاصی رو برای خودش داره که خیلی علاقمند هستند به تماشای...

دستاوردهای جدید و جذاب نظامی ایران

دسته بندی ها:
توضیحات:

معمولا مانور های نظامی و رژ ه های نظامی در همه جای دنیا بینندگان خاصی رو برای خودش داره که خیلی علاقمند هستند به تماشای این صحنه ها حال چه به صورت زنده و حضوری باشد و چه به صورت ضبط شده و بازپخش . این علاقمندی بارها ثابت شده که در کشور ما و نسبت به نیروهای مسلح خودمان خیلی هم بیشتر هست و همگان خیلی علاقه دارند که آخرین دستاوردهای نظامی و دفاعی کشور رو هر ساله در روز ارتش مشاهده کنند و از دیدن قدرت ایران در زمینه ی نظامی لذت ببرند .

مراسم روز بزرگداشت ارتش جمهوری اسلامی ایران هم هر ساله در فروردین ماه برگزار می شود و در این مراسم بعد از سخنرانی رئیس جمهور نیروهای مسلح حاضر در محل همگی پشت سر هم شروع به رژه رفتن می کنند و بعد از رژه رفتن نیروها هم ادوات و ماشین آلات نظامی در میدان شروع به حرکت می کنند . کسانی که این مراسم رو دنبال می کنند و طرفدار پر و پا قرص این مراسم هستند در این کلیپ بسیار تماشایی و زیبا میتوانند قسمت هایی از این مراسم و رژه رو که در این ویدئو به صورت خلاصه شده درآمد مشاهده کنند و از تماشای این ماشین آلات و نظم و نظام موجود در این رژه لذت ببرند .