نجات معجزه آسای یک خانواده از دست داعش - شبکه‌ما

تحولات منطقه ی خاور میانه همیشه برای کشورهای غربی و خارجی خیلی حساس  و مهم تلقی میشده و همواره این کشور ها دنبال این بودند...

نجات معجزه آسای یک خانواده از دست داعش

دسته بندی ها:
توضیحات:

تحولات منطقه ی خاور میانه همیشه برای کشورهای غربی و خارجی خیلی حساس  و مهم تلقی میشده و همواره این کشور ها دنبال این بودند تا بواسطه این تحولات بتونن کم کم جای خودشون رو در بین مردمان این کشورها محکم تر کنند . از زمانی که گروهک داعش یا همان دولت اسلامی عراق و شام در سوریه و عراق شکل گرفت رفته رفته و زمانی که دولت های غربی شاهد این شدند که مردمان منطقه هم دل خوشی از داعش ندارند کم کم برای بدست آوردن اعتماد مردم و برای نشان دادن حسن نیت خودشان روی به مبارزه با داعش و  کمک رسانی به مردم آوردند تا خود رو میان مردم و در مقابل  این دشمنان قرار دهند .

وضعیت فعلی مردم کشورهای عراق و سوریه و مناطق در دست اشغال داعش به قدری وخیم هست که هر کس که کوچکترین کمکی رو به این مردم انجام دهد میتواند در زمره بهترین دوستان آنها قرار گیرد و در این کلیپ که در واقع یک مستند واقعی هست خواهید دید که این آوارگان بیچاره و کاملا تشنه و گرسته که در محاصره ی داعش قرار گرفته اند چگونه از یک هلی کوپتر آمریکایی درخواست کمک می کنند و در نهایت سوار بر این هلی کوپتر از محاصره ی عوامل داعش خود رو خارج می کنند .